Zakład kamieniarski

MJ GRANIT jest zakładem z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Nasz sztandarowy produkt to nagrobki, których przez lata działalności wykonaliśmy tysiące. Jednak w naszej ofercie posiadamy także elementy potrzebne np. przy budowie domu, czyli m.in. schody z granitu, parapety kamienne, blaty kuchenne granitowe, balustrady, płyty chodnikowe, a także kamienne elementy architektury zewnętrznej, przykładowo do ogrodu. Realizacje MJ GRANIT można znaleźć zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

Kamieniarz tworzący dla Państwa dokładnie to, czego Państwo oczekiwali, powinien być znakomitym rzemieślnikiem. Elementy taki jak granitowy nagrobek lub kamienne schody w pełni profesjonalnie jest w stanie wykonać tylko doświadczony i precyzyjny w swojej pracy kamieniarz. Wiedza, którą nabyliśmy przez lata nieustannej działalności, gwarantuje naszym klientom fachową obsługę. Wszyscy rzemieślnicy wchodzący w skład naszego zespołu są zawodowymi kamieniarzami. Na polskim rynku znajdziemy szeroki wybór firm kamieniarskich, a tym samym zróżnicowane ceny usług – i pod tym względem możemy zapewnić Państwa o naszej bezkonkurencyjności. W dodatku, w MJ GRANIT atrakcyjne ceny łączą się z produktami wysokiej jakości oraz krótkim terminem realizacji projektów. Nasza firma służy również profesjonalnymi poradami, np. w kwestii doboru odpowiednich materiałów.

zakład kamieniarski

Zakład kamieniarski

Decydując się na naszą firmę, zyskacie Państwo:

• konkurencyjne ceny
• najwyższą jakość produktów
• rzetelność i punktualność
• oryginalne, nowoczesne i klasyczne wzory
• projekt 3D gratis

 

 

 

Korzystna lokalizacja

Nasz zakład kamieniarski ma siedzibę w zagłębiu polskiego kamieniarstwa – w Strzegomiu. MJ GRANIT obsługuje jednak klientów z całego kraju, a także z zagranicy – z Niemiec, Austrii, Ukrainy, Szwecji, Wielkiej Brytanii. Zachęcamy do kontaktu, a po omówieniu szczegółów zamówienia przedstawimy Państwu indywidualną wycenę.

Niezależnie od tego, czy pracujemy nad nagrobkiem granitowym, czy też płytami chodnikowymi, to zawsze przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszego szczegółu. Spod naszej ręki wychodzą rzeczy nie tylko funkcjonalne, ale i piękne gdyż kamieniarstwo jest zarówno naszą pracą, jak i pasją. Nieustannie doskonalimy swoje techniki kamieniarskie oraz dokładamy wszelkich starań aby błyskawicznie reagować na zmieniające się trendy i potrzeby rynkowe. Robimy to w jednym celu – aby cieszyć się niegasnącym zadowoleniem Klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasz zakład kamieniarski spełni Państwa oczekiwania.