Nagrobki

nowoczesne nagrobki

Nagrobek nowoczesny

nagrobek nowoczesny

Nagrobek nowoczesny

Specjalizujemy się w produkowaniu nagrobków granitowych a także z piaskowca, marmuru czy serpentynitu. Nagrobki wykonane przez MJ Granit charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały i indywidualnie je dopasowujemy do potrzeb klientów.

Nasza oferta obejmuje nagrobki pojedyncze, podwójne, grobowce rodzinne oraz akcesoria. MJ Granit wykonuje nagrobki ekskluzywne, nagrobki nowoczesne oraz nagrobki klasyczne. Nasz katalog zawiera wiele modeli do wyboru, ale bez problemu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualny projekt.

Nagrobki produkujemy z takich materiałów, jak granit, marmur czy piaskowiec. Materiały, które stosujemy, charakteryzują się najwyższą jakością, co przekłada się na elegancki wygląd elementów kamiennych, a także na ich trwałość oraz wytrzymałość. Niezależnie od tego czy szukacie Państwo prostego klasycznego wzoru, czegoś oryginalnego i nietuzinkowego, wyszukanego i ekskluzywnego czy nowoczesnego i niekonwencjonalnego wzoru u nas znajdziecie Państwo to czego szukacie. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji nagrobków zapewniamy, że każdy klient wyjdzie z naszego zakładu zadowolony.

 

 

Nagrobki- projektowanie w 3D

MJ Granit oferuje projektowanie nagrobków. W zakres usługi wchodzi także wykonanie wizualizacji 3D, która pozwala na sprawdzenie wyglądu nagrobka przed rozpoczęciem realizacji. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt gotowych projektów 3D gotowych do realizacji. Każdy z naszych projektów można przeprojektować tak, aby dostosować go do indywidualnych potrzeb klienta. Można zminić całkowity wymiar nagrobka, proporcje poszczególnych elementów, kolorystykę granitu czy ilość i rodzaj elementów ozdobnych. W trakcie realizacji projektu na każdym etapie służymy dobrą radą oraz doświadczeniem.

 


Galeria nagrobków

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Read More »

Dostępne Materiały

Nasze projekty realizujemy z materiałów takich jak granit, marmur, piaskowiec, łupek oraz wielu innych. Wszystkie używane przez nas materiały są najwyższej jakości.

Read More »

Projektowanie 3D

Bardzo często trudno nam wyobrazić sobie ostateczny wygląd nagrobka. Aby to ułatwić przedstawiamy sporządzony na komputerze projekt 3D, który można dowolnie obracać, przybliżać i w miarę potrzeby przerabiać.

Read More »

Dodatki

Równie ważne jak sam nagrobek są dodatki, które nadają ostateczny wygląd nagrobkowi oraz stanowią o jego niepowtarzalności.

Read More »