Dostępne materiały

Granit jest jednym z najpopularniejszych materiałów pochodzenia naturalnego stosowanych do wykończenia wnętrz. Różnorodność kolorów, faktur oraz struktur granitu sprawił, że granit we wnętrzach pomieszczeń stał się bardzo istotną częścią aranżacji. Ponadto granit charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne i różnego rodzaju środki czystości. Granit równie dobrze spisuje się na zewnątrz- wystawiony na działanie warunków atmosferycznych.

Równie popularne w aranżacji wnętrz są marmury, trawertyny czy konglomeraty. Nieco mniejsza odporność tych materiałów na środki chemiczne czy ścieranie ogranicza możliwości ich wykorzystania w aranżacjach wnętrz.

Nasze projekty realizujemy z materiałów takich jak granit, marmur, piaskowiec, onyks, trawertyn a także z nowoczesnych konglomeratów. Wszystkie używane przez nas materiały są najwyższej jakości.

W stałej ofercie posiadamy następujące materiały:

  • Granit: Aurora, Impala, Multicolor Red, Kashmir White, Madura Gold, Viscont White, Orion, Ivory Brown, Prada Gold
  • Marmur: Bianco Carrara, Nero Marquina, Emperador, Forest Green, Forest Brown, Brecia Sarda
  • Konglomerat: Alabastro, Bianchissimo, Blanco Paloma, Crema Chiarra, Rigel, Gris Serena
  • Trawertyn: Classico

 

Wyżej wymienione materiały należą do naszej stałej oferty, mamy jednak dostęp do dużo większej ilości materiałów. Na życzenie jesteśmy w stanie zrealizować wykończenie wnętrza także z innych materiałów w innych kolorach oraz fakturze.

Poniżej możecie Państwo obejrzeć przykładowe zdjęcia materiałów z naszej oferty. Zapraszamy.

 

Granity

 

Marmury

 

Konglomeraty

 

Trawertyn