Granitowe elementy budowlane

granitowe elementy budowlane

Różnorodność zastosowania granitu

Zakład kamieniarski MJ Granit kamieniarstwem profesjonalnie zajmuje się już od wielu lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć niezwykle szeroką ofertę produktów wykonanych między innymi właśnie z granitu. W dorobku naszej firmy znajduje się wiele nagrobków na terenie całego kraju. Chociaż nie ukrywamy, że nagrobki granitowe to nasza specjalność to jednak stanowią one jedynie część naszej oferty. W naszej ofercie znajdują się również granitowe elementy budowlane. Różnorodność tych elementów jest ogromna począwszy od elementów dekoracji wnętrz poprzez ozdobę ogrodów aż do szerokiego zastosowania w budownictwie drogowym. Granitowe element budowlane są wykorzystywane zarówno do celów estetycznych jak i użytecznych przy umacnianiu skarp, brzegów rzek, utwardzaniu terenu i wielu innych.

Zastosowanie kamienia naturalnego do wykończenia wnętrza, nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego, estetycznego wyglądu. Granitowe elementy budowlane jak i z marmuru, piaskowca, trawertynu czy z nowoczesnych konglomeratów upiększą każde wnętrze i nadadzą mu niepowtarzalnego wyglądu.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na naszą ofertę, możecie być pewni, że otrzymacie Państwo coś wyjątkowego, co będzie cieszyć wyglądem każdego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych realizacji  i różnorodności zastosowania kamienia w dekoracji wnętrz.

Dostępne materiały

Nasze projekty realizujemy z materiałów takich jak granit, marmur, piaskowiec, łupek, trawertyn a także z konglomeratów. Wszystkie używane przez nas materiały są najwyższej jakości.

Read More »

Blaty kuchenne

Kuchenne blaty wykonane z naturalnego kamienia to elegancki dodatek do każdej aranżacji – pasuje zarówno do mebli w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Read More »

Schody z granitu

Eleganckie i luksusowe schody z kamienia naturalnego to inwestycja na lata – będą efektownie prezentowały się we wnętrzach i na zewnątrz Państwa domu czy firmy. Jeżeli poszukują Państwo pomysłu na oryginalne i trwałe schody, jesteśmy w stanie wykonać je także w korzystnej cenie.

Read More »

Posadzki granitowe

Posadzka wykonana z granitu to luksusowe wykończenie każdego wnętrza. W naszym zakładzie kamieniarskim MJ Granit wiemy, jak realizować posadzki granitowe najlepszej jakości, by spełnić wszystkie wymagania klientów.

Read More »

Parapety, kominki , inne

Kamień naturalny oferuje różnorodność zastosowań. Zachęcamy do obejrzenia pozostałych prac.

Read More »